i-logoimg-w.png

XIV Niedziela zwykła 07.07.2024

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na cele naszego PZC. Za tydzień zbiórka na cele naszej parafii.
 3. Od 08. do 19.07. będę przebywał na urlopie. Sprawy duszpasterskie proszę załatwiać w parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze. Kancelaria Parafialna: poniedziałki i piątki godz. 10.00 – 11.00 i 16.00 – 17.00. Sprawy związane z pogrzebem lub wezwanie do chorego przyjmowane są o każdej porze, telefon dyżurny: 694 547 020.
 4. Trwają wakacje. Życzę dobrego odpoczynku. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. i odpowiednim stroju w miejscach kultu religijnego.
 5. Jest już księga intencji na nowy rok 2025. Można zapisywać intencje w zakrystii.
 6. Parafialny Zespół Caritas zaprasza wszystkie osoby, które zadeklarowały swój wyjazd na wypoczynek do Sarbinowa od 25-31 sierpnia br. na spotkanie organizacyjne. Spotkanie odbędzie się 8 lipca br. o godz. 17.00 w podziemiach kościoła w Zawadzie. Obecność obowiązkowa wszystkich uczestników.
 7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na naszą parafię.
 8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

 

INTENCJE RÓŻAŃCOWE NA VII 2024:

 • Intencja papieska: Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.
 • Intencja parafialna: O szczęśliwe wakacje dla naszych parafian

 POZOSTAŁE INFORMACJE:

 • Kawiarenka parafialna – w wakacje: niedziela 10.00-14.00
 • Kamera internetowa w kościele dla chorych – transmisja jest dostępna na kanale YouTube: kamera w Zawadzie live lub na stronie parafii: parafia-zawada.pl
 • Zachęcam do śledzenia działań duszpasterskich w naszej parafii na profilu Facebooka.
 • Strona internetowaparafia-zawada.pl
 • Kancelaria parafialna – sobota godz. 10.00 – 11.00

 

 ks. Wojciech Lechów

 

Ostatnie wpisy

Archiwum