i-logoimg-w.png

XII Niedziela zwykła 23.06.2024

 1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa: w Zawadzie po Mszach św., w niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00; w Krępie po Mszy św. we wtorek o godz. 17.00 i w niedzielę o 10.15.
 2. W poniedziałek Narodzenie św. Jana Chrzciciela, w sobotę Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiara na Świętopietrze w niedzielę do puszek.
 3. Rozpoczęły się wakacje. Życzę dobrego odpoczynku. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. i odpowiednim stroju w miejscach kultu religijnego.
 4. Z okazji Dnia Ojca zapraszamy dzisiaj w niedzielę 23.06. do naszej kawiarenki na Niedzielę Gofrową i warsztaty plastyczne dla dzieci do kl. III. Dzisiaj zapraszamy na degustację gofrów oraz na warsztaty dla dzieci, które wykonają samodzielnie upominki dla swoich tatusiów. Początek godz. 15.00. Zapraszam całe rodziny!
 5. We wtorek wspólnota Wieczernik zaprasza na modlitwę do kościoła w Krępie od godz. 16.00.
 6. Parafialny Zespół Caritas organizuje wypoczynek nad morzem w Sarbinowie od 25.08. – 31.08.2024 r.. Całkowity koszt pobytu 800,00 zł (zakwaterowanie, wyżywienie, transport). Zapisy: w Zawadzie p. Golczyk Maria i p. Biegasiewicz Barbara; w Krępie p. Przydróżna Małgorzata. Organizatorzy proszą o zgłaszanie się do końca czerwca br., co ułatwi rezerwację w Ośrodku Wypoczynkowym. Szczegółowe informacje dot. wyjazdu i pobytu będą przekazane w późniejszym terminie.
 7. Jest już księga intencji na nowy rok 2025. Można zapisywać intencje w zakrystii.
 8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na naszą parafię!
 9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

POZOSTAŁE INFORMACJE:

 • Kawiarenka parafialna – niedziela 10.00-14.00 i 15.00-18.00.
 • Kamera internetowa w kościele dla chorych – transmisja jest dostępna na kanale YouTube: kamera w Zawadzie live lub na stronie parafii: parafia-zawada.pl
 • Zachęcam do śledzenia działań duszpasterskich w naszej parafii na profilu Facebooka.
 • Strona internetowaparafia-zawada.pl
 • Kancelaria parafialna – sobota godz. 10.00 – 11.00

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Zapowiedź II
Grzegorz Doszel – zam. Zawada
Alina Shvydun – zam. Zawada

 ks. Wojciech Lechów

 

Ostatnie wpisy

Archiwum