XIX Niedziela Okresu Zwykłego 13.08.2023

1. Spowiedź św. codziennie przed każdą Mszą św.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL i IFT w Zielonej Górze.

3. Dzisiaj po Mszach można złożyć ofiarę na potrzeby naszej parafii.

4. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Dożynki Diecezjalne w Rokitnie. Taca w ten dzień przeznaczona jest na pomoc dla uboższych parafii.

5. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP błogosławieństwo ziół i kwiatów.

6. W środę, dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta. Pamiętajmy w naszych modlitwach o solenizancie.

7. Parafialny Zespół Caritas informuje, że w dniu 20 sierpnia br tj. niedziela jest wyjazd grupy na odpoczynek zdrowotny do Sarbinowa. Zbiórka o godz. 1045 na placu przy kościele w Zawadzie, wyjazd godz. 1100, organizatorzy proszą o punktualne przybycie na zbiórkę .

8. W związku z apelem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o pomoc dla Słowenii, 15 sierpnia po Mszach św. zostanie zorganizowana zbiórka do puszek na pomoc powodzianom.

9. Wszystkim życzę dobrego wypoczynku wakacyjno-urlopowego.

10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, za wszelką troskę o naszą parafię.

Konto parafialne nr 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361