XVII Niedziela Okresu Zwykłego 30.07.2023

1. Spowiedź św. codziennie przed każdą Mszą św.

2. Dzisiaj po Mszach św. poświęcenie pojazdów.

3. We wtorek również przypada rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

4. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya patrona proboszczów.

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek wyjątkowo nie będzie odwiedzin chorych. O godz. 1530 wystawienie Najświętszego Sakramentu w Zawadzie, Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja i Msza św. W Krępie wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 1600, o 1630 Msza św.

6. W I sobotę o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i Msza św. Po Mszy procesja Fatimska.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca

7. 2. Sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka z Zielonej Góry. Po Mszach św. można zapisać intencje, w których będą modlić się pielgrzymi podczas pielgrzymiej drogi jak i na Jasnej Górze. Można również zostać „Duchowym Pielgrzymem”, śledząc kolejne odcinki pokonywanej drogi i modlić się wraz z pielgrzymami. Gdyby ktoś chciał wspomóc organizatorów, można również zakupić wodę i ofiarować pielgrzymom na drogę. Szczegółowe informacje w zakrystii.

8. We wtorek i piątek od godz. 1900 w remizie strażackiej w Zawadzie odbędzie się zbiórka odzieży, tekstyliów, zasłon, poszewek, butów, torebek, pluszaków, ręczników, koców itp. Zbiórka przeznaczona jest na pomoc chorej Emilki, córki jednego z strażaków. Szczegóły na plakacie w gablocie z ogłoszeniami.

9. Wszystkim życzę dobrego wypoczynku wakacyjno-urlopowego.

10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, za wszelką troskę o naszą parafię.

Konto parafialne
     nr
      35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Archiwum