Niedziela Trójcy Świętej 04.06.2023

1. Spowiedź św. codziennie przed każdą Mszą św.

2. Niedziela po Zesłaniu Ducha Św. – Najświętszej Trójcy

3. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

4. W miesiącu czerwcu gromadzimy się na nabożeństwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa będą odprawiane w Zawadzie o godz. 1740 w Krępie o godz.1700. W niedziele w Zawadzie o godz. 1140 w Krępie o 1010.

5. W czwartek Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Po Mszy św. o godz. 1030 w Krępie i 1200 w Zawadzie procesja Eucharystyczna. Proszę o przygotowanie ołtarzy: w Krępie, Ołtarz I – ul. Młyńska, Ołtarz II – ul. Leśna, Łąkowa, Kasztanowa, Ołtarz III – ul. Podgórna, Ołtarz IV – ul. Piękna.
W Zawadzie: I – / na skrzyżowaniu ul. Szkolnej i Torfowej/ wszystkie rodziny z ulicy Osiedlowej i Torfowej. II – /przy dawnym sklepie metalowym/ wszystkie rodziny z ul. Zielonogórskiej od nr. 1-30 i ulic: Strażackiej, Lipowej, Kwiatowej, Morwowej i Chmielnej. III – /na skrzyżowaniu ul. Kożuchowskiej z Akacjową/ wszystkie rodziny z ul. Słonecznej, Sosnowej, Krętej i Krótkiej. IV – przy zabudowaniu PP Oszkinis/ wszystkie rodziny z ul. Leśnej.

6. W Boże Ciało, 8 czerwca, odbędzie się Zielonogórskie Uwielbienie z udziałem wielu muzyków i solistów. Początek o godz. 1930 przy kościele pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnej modlitwy.

7. W piątek po uroczystości Bp Tadeusz Lityński udzielił dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych.

8. Dzisiaj, jak w każdą I niedzielę miesiąca, można złożyć ofiarę na potrzeby i działalność naszego PZ Caritas.

9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

10. W przyszłą niedzielę również można złożyć ofiarę na potrzeby naszej parafii.

11. Duszpasterstwo Rolników naszej diecezji, zaprasza na Jubileusz 40. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Jubileusz odbędzie się w Klenicy, gm. Bojadła, 1. Lipca i rozpocznie się Mszą świętą o godz. 1700. Po Mszy przewidziana jest możliwość zapoznania się z różnymi wystawcami i Lubuskim Centrum Produktu Regionalnego, będzie można nabyć i skosztować wielu produktów. Natomiast o godz. 2000 rozpocznie się koncert jubileuszowy zespołu „NiemaGotu”. 2.lipca w Klenicy, Mszą świętą o godz. 800, rozpocznie się 40. Piesza pielgrzymka, zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania.

12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, za wszelką troskę o naszą parafię.

Intencje Żywego Różańca na czerwiec:
Ogólna:
Módlmy się, aby wspólnota międzynarodowa podjęła konkretne działania, zmierzające do zniesienia tortur, zapewniając wsparcie ofiarom i ich rodzinom.
Parafialna:
O światło Ducha Św. i trwanie w wierze dla młodzieży przystępującej do sakramentu Bierzmowania i świadectwo wiary dla ich rodziców.

Konto parafialne
     nr
      35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252

Ostatnie wpisy

Archiwum