XXXIV Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Spowiedź św. codziennie przed każdą Mszą św.

2. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia Niedziela roku liturgicznego. Jest to Święto Patronalne Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Paradyżu.

3. Rycerstwo Niepokalanej przy parafii konkatedralnej w Zielonej Górze zaprasza do udziału w krucjacie modlitewnej pro-life adwent dla Życia 2022! Celem akcji jest modlitwa o nawrócenie zwolenników aborcji i ratowanie dzieci nienarodzonych, ich matek i ojców oraz całych rodzin. Wybierz minimum pół godziny w adwencie i poświęć na modlitwę w intencjach krucjaty. Można ofiarować różaniec, koronkę do Miłosierdzia Bożego, lekturę Biblii, adorację Najświętszego Sakramentu lub inną dowolną modlitwę. Ważne jest, aby modlić się przez cały czas. Zapisu można dokonać przez formularz, pocztą elektroniczną (adwentdlazycia.mi.zg@gmail.com) lub pod numerem telefonu 784 182 144 w godzinach od 1600 – 2000. Rozpoczęcie 27 listopada 2022 r. o godz. 1800 wspólną Mszą św. w Konkatedrze, a zakończenie 24 grudnia 2022 r. o godz. 1200 indywidualną modlitwą Anioł Pański.

4. W piątek 25 listopada zapraszamy ze wspólnotą „Wieczernik” na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1630 i Mszę św.

5. W przyszłą niedzielę I Niedziela Adwentu.

6. Serdeczne podziękowania dla Pana Janusza Makowiaka za zamontowanie rynny nad bocznym wejściem, która została zniszczona przez sprawców jak również za zabezpieczenie miejsca potencjalnego wejścia na dach kościoła.

7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, za wszelką troskę o naszą parafię.

Konto parafialne
     nr      35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252

Ostatnie wpisy

Archiwum