XXIX Niedziela Okresu Zwykłego 16.10.2022

1. Spowiedź św. codziennie przed każdą Mszą św.

2. Dzisiaj przypada 44 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Modlimy się o wierność dziedzictwu, które nam przekazał św. Jan Paweł II, oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem. Z tej okazji obchodzony jest 22 Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia-Fundusz Stypendialny przeznaczony na pomoc zdolnej młodzieży pochodzącej z uboższych rodzin.

3. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane w Zawadzie o godz. 1730 i w Krępie o godz. 1645. W niedzielę w Zawadzie o godz. 1130, w Krępie o godz. 1000.

4. W tym tygodniu różaniec poprowadzą:
     – poniedziałek: I i II Róża Żywego Różańca;
     – wtorek: III i IV Wspólnota „Wieczernik”;
     – środa;
     – czwartek: dzieci i młodzież;
     – piątek: , V i VI;
     – sobota: VII i IX Róża Żywego Różańca.

5. We wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia.

6. Za tydzień niedziela misyjna, taca przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.

7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do duchowego przygotowania się do tej uroczystości. Jak co roku będziemy wspominać naszych bliskich zmarłych w tradycyjnych „wypominkach”. W kościele po prawej stronie w przedniej części znajdują się kartki na wypominki z oznaczonymi datami, w których będzie się odbywała modlitwa za poleconych naszych zmarłych.

8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, za wszelką troskę o naszą parafię.

Konto parafialne
     nr
      35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252

Ostatnie wpisy

Archiwum