XVII Niedziela Okresu Zwykłego 25.07.2021

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. Dzisiaj wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Czas urlopów, to czas wyjazdów rodzinnych. Polecamy nasze wyjazdy patronowi kierowców św. Krzysztofowi. Po każdej Mszy św. święcimy pojazdy prosząc, by nasze wyjazdy były bezpieczne, byśmy mogli szczęśliwie wrócić do naszych codziennych zajęć. Święcenie będzie się odbywać na parkingach przy kościele. Składane ofiary są przeznaczane na pomoc misjonarzom w Afryce. Stowarzyszenia MIVA pomaga zdobywać środki dla misjonarzy, którzy posługują w trudnych terenach misyjnych.

3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszach św. w Krępie o godz. 1030 i w Zawadzie po Mszy św. o godz. 1200.

4. W przyszłą niedzielę 76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o obrońcach Ojczyzny.

5. Rozpoczął się czas urlopów i wakacji. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i zawierzeniu naszego odpoczynku panu Bogu.

Konto parafialne
     nr     35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252

Ostatnie wpisy

Archiwum