XVI Niedziela Okresu Zwykłego 18.07.2021

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Czas urlopów, to czas wyjazdów rodzinnych. Polecamy nasze wyjazdy patronowi kierowców św. Krzysztofowi. W ten dzień, po każdej Mszy św., będziemy święcić pojazdy prosząc, by nasze wyjazdy były bezpieczne, byśmy mogli szczęśliwie wrócić do naszych codziennych zajęć. Święcenie będzie się odbywać na parkingach przy kościele. Składane ofiary są przeznaczane na pomoc misjonarzom w Afryce. Stowarzyszenia MIVA pomaga zdobywać środki dla misjonarzy, którzy posługują w trudnych terenach misyjnych. Możemy również przeznaczyć środki na pomoc OO. Oblatom MN, którzy pomagają w naszej parafii, by wspomóc ich misje.

3. Rozpoczął się czas urlopów i wakacji. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i zawierzeniu naszego odpoczynku panu Bogu.

Konto parafialne
     nr      35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252

Ostatnie wpisy

Archiwum