Niedziela Zesłania Ducha Świętego 23.05.2021

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 1730 w Zawadzie w Krępie o godz. 1700.

3. Niedziela Zesłania Ducha Św. kończy Okres Wielkanocny. Czas przyjmowania Komunii św. wielkanocnej trwa do uroczystości Najświętszej Trójcy.

4. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła – II dzień świąt.

5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. W przyszłą niedzielę – uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

8. W dniach od 13 do 19 czerwca w parafii pw. Św. Jadwigi w Zielonej Górze odbędzie się kurs przedmałżeński. Rozpoczęcie kursu w niedzielę 13. 06. 2021 r. Mszą św. o godz. 1800. Spotkania będą się odbywały codziennie po Mszy św. wieczornej.

9. 25 maja wspólnota „Wieczernik” zaprasza do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Na zakończenie adoracji Msza św.

10. 3 czerwca obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ponieważ w ubiegłym roku, z powodu pandemii, nie obchodzono tej uroczystości w tradycyjnej formule, w tym roku chcemy przejść ulicami naszej parafii w uroczystej procesji, prosząc Boga o błogosławieństwo naszych domów. Ołtarze będą budowane w tradycyjnych miejscach zarówno w Zawadzie jak i w Krępie. Szczegółowe informacje dotyczące tej uroczystości zostaną podane w przyszłą niedzielę.

11. Zachęcam do lektury czasopism Gościa Niedzielnego jak i Niedzieli.

Konto parafialne
     nr      35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252

Ostatnie wpisy

Archiwum