IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Męki Pańskiej. Droga Krzyżowa w piątki w Zawadzie o godz. 1730, w Krępie o 1600, Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę w Krępie o godz. 1000, w Zawadzie o godz. 1130 (przed Mszą św. o godz. 1200). Natomiast w niedzielę po Mszy św. o godz. 1800 adoracja Najświętszego Sakramentu jako dziękczynienie za minione dni oraz zawierzenie Bogu kolejnego tygodnia.

3. Dzisiaj po Mszach św., jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, zbiórka na potrzeby naszej parafii.

4. PZC informuje, że w dniach od 15 do 28 marca, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, będzie zbierana żywność w kościele w Zawadzie i w Krępie dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.

5. W piątek Drogę Krzyżową w Zawadzie o godz. 1730 poprowadzi młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania.

6. W uroczystość św. Józefa, 19 marca, rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi o. Sebastian Łuszczki OMI. Rekolekcje potrwają do niedzieli 21 marca. Ze względu na istniejące obostrzenia sanitarne, nie będzie specjalnego dnia przeznaczonego na spowiedź. Przez trzy dni, podobnie jak podczas dnia skupienia w Adwencie, będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

7. W Uroczystość Św. Józefa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.

8. Są do nabycia płyty CD znanego chrześcijańskiego zespołu TGD z utworami uwielbieniowymi, dotyczącymi radości Zmartwychwstania Pana Jezusa. Płyty w cenie 39 zł.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Konto parafialne
     nr     35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252

Ostatnie wpisy

Archiwum