XXIX Niedziela Okresu Zwykłego 18.10.2020

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy obchody Tygodnia Misyjnego. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła. W naszych modlitwach, szczególnie podczas różańca, pamiętajmy o modlitwie w intencji misjonarzy.

3. Według nowych wskazań MZ znajdujemy się obecnie w tzw. „strefie żółtej”. Ograniczenia dotyczące ilości wiernych uczestniczących podczas sprawowanych liturgii w tej strefie to 1 osoba na 4 m². W naszych świątyniach może przebywać następująca liczba wiernych: w kościele w Zawadzie – 125 osób, w kościele w Krępie – 51 osób.

4. W poniedziałek 19 października obchodzimy 36 rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

5. We wtorek po modlitwie różańcowej ok. godz. 1815, odbędzie się ustalone przed miesiącem spotkanie rady parafialnej i wszystkich, którzy chcieliby być włączeni do rady duszpasterskiej.

6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na wspólną modlitwę ekspiacyjną podczas comiesięcznego „Wieczernika”. Naszą modlitwę rozpoczynamy o godz. 16:30 Adoracją Najświętszego Sakramentu.

7. Zbliża się miesiąc listopad, w którym w szczególny sposób polecamy naszych bliskich zmarłych. Pamiętając o tych, których Bóg powołał do siebie, modlimy się w modlitwie wypominkowej przez wstawiennictwo Maryi. Można wziąć przygotowane kartki, na których możemy wypisać imiennie naszych bliskich.

8. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Ostatnie wpisy

Archiwum