XXVIII Niedziela Okresu Zwykłego 11.10.2020

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 1200 obchodzimy jubileusz 20 – lecia działalności Parafialnego Zespołu Caritas w naszej parafii. Podczas tej Mszy św. zostaną wprowadzone relikwie św. Jana Pawła II. Do uczestnictwa serdecznie zapraszamy.

3. Jak w każdą II niedzielę miesiąca możemy złożyć nasze ofiary na potrzeby parafii, za wszelkie składane ofiary Bóg zapłać.

4. W środę 14 października przypada Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.

5. W czwartek zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania jak również tych, którzy przyjęli ten sakrament oraz wszystkich chętnych na wieczorną Mszę św. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek 16 października przypada 42 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1200 odbędzie się krótka prezentacja przygotowana przez dzieci z naszej szkoły. Tematem przygotowanej propozycji jest życie i posługa Ojca św. Jana Pawła II. Obchodząc kolejną rocznicę wyboru tego wielkiego Polaka na Stolicę Piotrową, chcemy raz jeszcze powrócić do tamtych chwil.

8. W niedzielę 18 października wspominamy św. Łukasza Ewangelistę, patrona Służby Zdrowia. Pamiętamy w modlitwie o wszystkich pracownikach Służby Zdrowia szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.

10. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Konto parafialne
nr 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252

Ostatnie wpisy

Archiwum