XXVII Niedziela Okresu Zwykłego 04.10.2020

2. Po dłuższych staraniach zostatał zakupiony relikwiarz, e którym zostaną umieszczone relikwie św. Jana Pawła II. Uroczyste wprowadzenie relikwii nastąpi w przyszła niedzielę podczas Mszy św. o godz. 1200. Również wtedy będziemy obchodzili jubileusz 20 – lecia Parafialnego Zespołu Caritas działającego w naszej parafii. Parafian, którzy chcieliby mieć udział w ufundowaniu tego relikwiarza prosimy o kontakt z Panią Basią Biegasiewicz.

3. W miesiącu październiku szczególną cześć oddajemy Matce Bożej poprzez modlitwę różańcową. Zapraszam do poprowadzenia modlitwy różańcowej:
     – w poniedziałek proszę o modlitwę Parafialny Zespół Caritas i jedną dziesiątkę poprowadzoną przez dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
     – wtorek, dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
     – środa, III Róża Różańcowa.
     – czwartek, służba liturgiczna i ministranci.
     – piątek, IV Róża Różańcowa.
     – sobota, przed poranną Mszą św. V Róża Różańcowa.
     – niedziela, schola i młodzież.

4. W czwartek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie ministrantów i chętnych do służby przy ołtarzu.

5. Jak w każda II niedziele miesiąca, możemy złożyć nasze ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski.

7. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.