XXI Niedziela Okresu Zwykłego 23.08.2020

1. Biskup Tadeusz prosi o przypomnienie wiernym o ścisłym przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych, zwłaszcza o obowiązku zakrywania ust i nosa podczas nabożeństw religijnych, oraz o umożliwienie wiernym przyjmowania Komunii św. na rękę.

2. W ubiegłym tygodniu miała miejsce zbiórka do puszek jako wyraz solidarności z ofiarami w Bejrucie – zebraliśmy i przekazaliśmy dla Caritas Diecezjalnej 2900 zł. Bóg zapłać za ofiarność.

3. We wtorek 25 dzień miesiąca – wspólnota Wieczernik zaprasza do wspólnej modlitwy od godz. 1630.

4. W środę uroczystość NMP Częstochowskiej.

5. Za tydzień na mszy św. o godz. 1200 zostanie uroczyście wprowadzony przez ks. Dziekana na urząd ks. Bogusław Grzebień – zawierzamy Jego posługę naszej patronce Niepokalanej.

6. Za tydzień ks. Bogusław przedstawi plan rozpoczęcia nowego roku szkolnego, w którym zapraszamy całą społeczność szkoły na uroczystą Eucharystię.

7. Dziękuję Wszystkim parafianom za ostatnie tygodnie mojej posługi we wspólnocie – za każde miłe słowo – wyrazy sympatii i życzliwości. Dziękuję za 2,5 roku naszej współpracy i wspólnego wędrowania dogami wiary. W czwartek odbyło się przekazanie kanoniczne urzędu proboszcza.

8. Telefon, konto pozostają nadal parafialne.

9. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646 252