Słowo na piątek 3 kwietnia

 
 
 
 
 
 
 
«Ukazałem wam wiele dobrych czynów, które pochodzą od Ojca. Za który z tych czynów chcecie Mnie kamienować?»
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Żydzi, którzy chcieli ukamienować Jezusa zostali zmuszeni do konfrontacji przez powyższe pytanie. Dziś nie brakuje tych, którzy trzymając kamień w ręku pytają Jezusa gdzie jesteś, dlaczego nie działasz? Wyrzućmy z rąk kamienie oszczerstwa, bluźnierstwa, kamienie wzajemnych oskarżeń i wieloletnich niedomówień, kamienie trwających waśni i sporów. Przyobleczmy się natomiast we wdzięczność za wszelkie dobro, które staje się naszym udziałem. Może to jest ten czas, aby dziękować za wszystko co Pan nam dał, za życie i zdrowie, za rodzinę i przyjaciół – a może również z odwagą dziękować za trudne doświadczenia – za krzyż, który w konsekwencji jest zwycięstwem. Odwagi – nie bójcie się.

Ostatnie wpisy

Archiwum