II Niedziela Wielkiego Postu 08.03.2020

1. Dziś przypada II niedziela miesiąca – można u przedstawicieli parafii złożyć ofiary na potrzeby parafii.

2. W całej Polsce jest dziś zbiórka do puszek na Dzieła Misyjne.

3. Dziś Dzień Kobiet – dziś miało odbyć się spotkanie z tej okazji w Sali w Zawadzie – spotkanie to jest odwołane – niemniej jednak w imieniu męskiej części Sołectwa, Radnych Miasta i wszystkich mężczyzn parafii składamy Kobietom najserdeczniejsze życzenia.

4. W imieniu Organizatorów Koncertu Charytatywnego dla Bartka Wróbla – „miłość niejedno ma imię” oraz Ochotniczej Straży Pożarnej pragnę podziękować za zaangażowanie i obecność na tych wydarzeniach i zbiórkach. W imieniu Bartka i Rodziny dziękuję za ofiarność – zebrano 10725 zł.

5. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątki w Zawadzie o godz. 1730 – poprowadzi Apostolat Zbawczego Cierpienia /w Krępie godz. 1630 poprowadzi Schola Dziecięca, natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę w Zawadzie o godz. 1715 / w Krępie o godz. 1010 (ofiary podczas nabożeństwa będą przeznaczone na dekoracje podczas Triduum Paschalnego.

6. Jutro w godz. 1330 do godz. 1530 w Bibliotece w Zawadzie Bezpłatne Porady Prawne.

7. Katolicka Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze zaprasza wszystkich rodziców zainteresowanych zapisami do klasy pierwszej i zerówki na dzień otwarty – w środę 11 marca o godz. 1700 do siedziby szkoły”.

8. W najbliższy piątek VII rocznica wyboru papieża Franciszka – modlimy się o zdrowie i łaski.

9. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Zmarli: +Daniela Zielińska-Wilczek (pogrzeb CK Zawada odbył się w piątek) +Dariusz Doligała (pogrzeb odbył się wczoraj w Przytoku).

Konto parafialne
     nr                 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     nr tel. kom. 512 646 252
     mail:            zielonagoranm@diecezjazg.pl

Ostatnie wpisy

Archiwum