XXXIII Niedziela Okresu Zwykłego 17.11.2019

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Patronalne Święto Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu – taca przeznaczona jest na WSD.

2. Kurs Nowe Życie odbędzie się w dniach 22-24 listopada (piątek – niedziela) w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Jest to weekendowe spotkanie skierowane do wszystkich pragnących odnowić lub rozpocząć swoją relację z Bogiem. Więcej informacji oraz zapisy w parafii św. Stanisława Kostki lub mailowo pod adresem kursy-zg@wp.pl.

3. Weekendowy Kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze w terminie 29 listopada – 1 grudnia. Szczegółowe informacje i zapisy: mail amazurek@wp.pl.

4. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zawady i Krępy oraz Zespól Edukacyjny zapraszają na koncert jesienny pt.: Barwy Jesieni. Wtorek 19 listopada godz. 1700 w budynku szkoły.

5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej .

Zapowiedzi
     Renata Emilia Szczepaniak – pochodząca z Krępy i Łukasz Pankiewicz – pochodzący z Drągowiny – zapowiedź I

Konto parafialne 
     nr                 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     nr tel. kom. 512 646 252
     mail:            zielonagoranm@diecezjazg.pl

Ostatnie wpisy

Archiwum