III Niedziela Okresu Wielkanocnego 05.05.2019

  1. Nabożeństwa Majowe codziennie – Krępa godz. 1630 / Zawada godz. 1730.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca można złożyć dar serca dla najuboższych.
  3. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  4. W środę 8 maja po mszy św. wieczornej w salce na plebanii spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przed I Komunią św.
  5. W przyszłym tygodniu II niedziela miesiąca – możemy złożyć u przedstawicieli Rady Parafialnej ofiary na potrzeby parafii.
  6. W przyszłym tygodniu Niedziela Dobrego Pasterza – zapraszamy na Mszę św. odpustową do Krępy o godz. 10.30. Przed Mszą św. Nabożeństwo majowe i litania do Dobrego Pasterza. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Mariusz Stadnicki.
  7. Porady Prawne – 13 maja.
  8. Konferencja „Jesteście moimi przyjaciółmi”, na którą zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Bogiem oraz niewierzących, którzy chcą doświadczyć działania żywego Boga, odbędzie się w dniach 18-19 maja w Głogowie. Głoszącymi są ks. Waldemar Grzyb, ks. Robert Patro i ks. Tomasz Matyjaszczyk oraz świecki ewangelizator Marcin Zieliński. Rejestracji prosimy dokonywać na stronie www.wiarygodni.org. W ramach konferencji w sobotę 18 maja o godz. 1900 odbędzie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie dla wszystkich chętnych (bez konieczności rejestracji). Konferencja odbędzie się pod patronatem bp. Tadeusza Lityńskiego.
  9. Nabór Wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników – informacja na tablicy ogłoszeń.
  10. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Konto parafialne
     nr                 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     nr tel. kom. 512 646 252
     mail:            zielonagoranm@diecezjazg.pl

Ostatnie wpisy

Archiwum