XVIII Niedziela Okresu Zwykłego 05.08.2018

1. Dziś pierwsza niedziela sierpnia – zmiana tajemnic żywego różańca.

2. Można składać ofiary tzw. DAR SERCA na rzecz najbardziej potrzebujących u dyżurujących członków naszej parafialnej grupy Caritas

3. Jutro święto Przemienienia Pańskiego.

4. Trwa piesza pielgrzymka z Zielonej Góry na Jasną Górę – wspieramy duchowo pielgrzymów naszej diecezji. Grupa Biało-Zielona z parafii pw. św. Józefa zaprasza do udziału w ostatnim etapie pielgrzymki oraz przywitaniu pielgrzymów na Jasnej Górze. Wyjazd autokarem 11 sierpnia o godz. 2100 spod parafii św. Józefa, powrót 13 sierpnia ok. godz. 7.00 – przejazdy planowane są nocą zatem organizator nie przewiduje noclegów i zaprowiantowania. Koszt to 100 zł. Zarezerwowaliśmy w tym autokarze wstępnie 10 miejsc. Proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa oraz podanie w zakrystii potrzebnych informacji.

5. W przyszłą niedzielę II niedziela miesiąca – zbieramy dobrowolne ofiary na bieżące prace w naszych kościołach. Pieniądze można przekazywać osobom z Rady Parafialnej. Taca w przyszłą niedzielę przekazana zostaje na KUL i IFT w Zielonej Górze

6. Tradycyjnie z naszej parafii 15 sierpnia wyruszy pielgrzymka na uroczystości odpustowe do Przytoku. Modlitwa i wyjście pielgrzymów spod kościoła o godz. 1015.

7. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

konto parafialne
nr 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
nr tel. kom. 512 646 252
mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl

Ostatnie wpisy

Archiwum