XVII Niedziela Okresu Zwykłego 29.07.2018

1. Dziś po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów.

2. Jutro wyjazd do Medjugorje – msza św. dla pielgrzymów i wszystkich chętnych o godz. 7.00 w kościele z Zawadzie. Życzymy pielgrzymom owocnych przeżyć oraz prosimy o modlitwę za naszą parafię.

3. W środę 1 sierpnia rozpoczyna się miesiąc abstynencji. To także dzień pamięci o obrońcach Ojczyzny – z racji 74 rocznicy Powstania Warszawskiego.

4. W czwartek wyrusza piesza pielgrzymka z Zielonej Góry na Jasną Górę – zapraszamy do duchowego pielgrzymowania. Grupa Biało-Zielona z parafii pw. św. Józefa zaprasza do udziału w ostatnim etapie pielgrzymki oraz przywitaniu pielgrzymów na Jasnej Górze. Wyjazd autokarem 11 sierpnia o godz. 21.00 spod parafii św. Józefa, powrót 13 sierpnia ok. godz. 7.00 – przejazdy planowane są nocą zatem organizator nie przewiduje noclegów i zaprowiantowania. Koszt to 100 zł. Zarezerwowaliśmy w tym autokarze wstępnie 10 miejsc. Proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa oraz podanie w zakrystii potrzebnych informacji.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – proszę zgłosić ks. Wojciechowi chorych, których odwiedzi 3 sierpnia w godzinach porannych.

6. Z racji na ślub, który odbywa się o godz. 16.00 w pierwszy piątek miesiąca nie będzie mszy św. w Krępie, natomiast adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi w Zawadzie od godz. 17.00 do mszy wieczornej.

7. Pierwsza sobota miesiąca 4 sierpnia – zapraszamy do ekspiacyjnego czuwania od godz. 17.30 – modlitwę różańcową poprowadzi IV Róża Narodzenia NMP, Msza św. o godz. 19.00 szczegółowy plan na plakacie.

8. W przyszłą niedzielę – pierwsza niedziela sierpnia – zmiana tajemnic żywego różańca. Tego dnia można składać ofiary tzw. DAR SERCA na rzecz najbardziej potrzebujących u dyżurujących członków naszej parafialnej grupy Caritas

8. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Konto parafialne
nr 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
nr tel. kom. 512 646 252
mail: zielonagoranm@diecezjazg.pl

Ostatnie wpisy

Archiwum