VII Niedziela Okresu Wielkanocnego 13.05.2018

1. Dziś po Mszy św. o godz. 1800 spotkanie formacyjne Apostolatu Zbawczego Cierpienia.

2. II niedziela miesiąca – tradycyjnie zbieramy przez osoby z Rady Parafialnej dobrowolne ofiary na bieżące prace w naszych kościołach w Zawadzie i Krępie. Prośba, aby zadeklarowane pieniądze przekazywać w opisanych kopertach: (Imię, nazwisko i adres).

3. Nabożeństwa Majowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 1745, po nabożeństwie Msza Św. / w Krępie codziennie o godz. 1700 w niedzielę przed mszą św. o godz. 1010. W środę po nabożeństwie majowym nowenna oraz Eucharystia w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W najbliższą sobotę przypada uroczystość św. Urbana I – patrona naszego miasta. Msza odpustowa w kościele dziekańskim zostanie odprawiona o godz. 1800.

5. Trwamy w nowennie do Ducha Świętego – przed uroczystością Zesłania, która będzie w najbliższą niedzielę .

6. Konferencje chrzcielne 3,9,16 czerwca po mszy św. wieczornej w salce pod kościołem.

7. Ks. Alek Zielonka – aktualnie wikariusz parafii Nowe Miasteczko organizuje pielgrzymkę autokarową w terminie 23-31 lipca br. na Ukrainę, Rumunię, Węgry – szczegółowe informacje na plakatach i ulotkach.

8. Planujemy wyjazd dla dzieci rocznicowych – wyjazd planowany jest do Łagiewnik przez Częstochowę – w terminie 23-24 czerwca. Prosimy o zapisywanie się rodziców i dzieci na listę w zakrystii. Koszt ok. 200 zł.

9. 16 czerwca w Rokitnie odbędą się diecezjalne dni młodych – również zapraszam do zakrystii młodzież do zapisania się na listę osób chętnych na wyjazd.

10. Biuro rzeczy znalezionych: rower – proszę o kontakt z właścicielem (zostanie zabezpieczony na plebanii).

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
     Joanna Duchnik z Zawady
     Adam Szymon Sadkowski z Babimostu   zapowiedź I

     Ewelina Popiłka z Zawady
     Michał Cecerko z Warszawy                    zapowiedź I

Ostatnie wpisy

Archiwum