V Niedziela Zwykła 04.02.2018

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Żywego Różańca w Zawadzie na Mszy Św. o godz. 1200 w Krępie na Mszy św. o godz. 1030.

2. Jak zapowiadaliśmy dzisiaj, w niedzielę poprzedzającą Światowy Dzień Chorych organizujemy zbiórkę do puszek na rzecz wsparcia działalności hospicyjnej, prowadzonej na terenie naszej diecezji przez ośrodki opieki paliatywnej w Gorzowie Wlkp., Zielonej Górze i w Żarach.

3. W poniedziałek wspomnienie Św. Agaty, czcimy Ją jako patronkę od pożaru i innych niebezpieczeństw. Na Mszy Św. o godz. 1700 poświęcimy chleb i wodę.

4. W środę o godz. 1700 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W przyszłą niedziele 11 lutego Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, w tym dniu przypada XXVI Światowy Dzień Chorego. Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych;
w Krępie o godz. 1030,
w Zawadzie o godz. 1200.
Proszę rodziny i sąsiadów o pomoc w przywiezieniu chorych na tą uroczystość.

6. Z okazji Dnia Chorego Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas odwiedzą chorych w Zawadzie i Krępie.

7. Za tydzień II Niedziela miesiąca lutego. Będą zbierane dobrowolne przez osoby z Rady Parafialnej na uregulowanie zapłaty za wykonane prace w kościele w Zawadzie i Krępie.

8. Dziękuję strażakom i p. Wiolecie za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej w kościele.

9. W ubiegłą niedzielę po Mszach świętych młodzież naszej parafii zbierała ofiary na zakupienie wózka dla Agatki Woźniak, która uległa wypadkowi urazu kręgosłupa. Za zrozumienie i pomoc wielkie podziękowania od Agatki i Jej rodziców – Bóg Zapłać. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać ulotkę od Agatki.

 

Ostatnie wpisy

Archiwum