II Niedziela Adwentu 10.12.2017

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Dzisiaj także II Niedziela miesiąca. Tradycyjnie będą zbierane dobrowolne ofiary przez osoby z Rady Parafialnej na uregulowanie należności za wykonane prace w kościołach w Zawadzie w Krępie.

2. Jak zapowiadaliśmy dzisiaj taca przeznaczona jest na pomoc Kościołowi Katolickiemu na wschodzie.

3. Zapraszam na Msze Roratnie, które odprawiamy od poniedziałku do soboty w Zawadzie o godz. 1700, w Krępie o godz. 1600.

4. W każdą środę o godz. 1700 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy

5. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę godz. 1000.

6. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe dla całej Parafii, prowadził będzie ks. dr hab Tadeusz Stanisławski.

7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania /wszystkich grup/ odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1800.

8. Przyszła niedziela jest dniem pamięci o kapłanach seniorach, modlimy się o błogosławieństwo i łaski im potrzebne. Taca przeznaczona na Dom Księży Emerytów.

9. Parafialny Zespół Caritas informuje , że :
-od 4-16 grudnia jest prowadzona zbiórka żywności. W sklepach w Zawadzie i Krępie są wystawione oznakowane kartony. Można też przekazać żywność w kościele w Zawadzie i Krępie – przy ołtarzach są wystawione kosze. Można przygotować także paczkę dla wybranej rodziny, podpisać złożyć w kościele a członkowie Caritas przekażą wskazanej rodzinie.
– od dzisiejszej niedzieli po każdej mszy św. w Zawadzie i Krępie rozprowadzamy świece Wigilijne. Ofiara za świece: 6 zł mała, 13 zł duża.

10. W dniu 13 grudnia 2017r. (środa) w godz. 1315 – 1515 w Bibliotece w Zawadzie będą udzielane bezpłatne porady prawne przez Kancelarię Adwokacką.

11. W nawiązaniu do komunikatu w sprawie przygotowania do sakramentu chrztu świętego rodziców i chrzestnych, które zakład a 4 spotkania, zapraszam rodziców i kandydatów na chrzestnych którzy w najbliższym czasie pragną ochrzci swoje dziecko na spotkanie w sobotę o godz. 1800 w salce na plebani.

Ostatnie wpisy

Archiwum