XXXIII Niedziela Okresu Zwykłego 19.11.2017

1. Dzisiaj XXIII niedziela okresu zwykłego. W naszej diecezji trzecia niedziela synodalna. Spotkanie Rady Duszpasterskiej – Synodalnej w środę 22 listopada o godz. 1700.

2. W minionym tygodniu przeżywaliśmy wizytacje kanoniczną prowadzoną przez bp Pawła Sochę, dziękuję wszystkim parafianom za przygotowanie wielu spotkań z biskupem i uczestnictwo w Eucharystii. Dziękuje Dyrekcji szkoły za przygotowanie spotkanie biskupa z dziećmi i gronem pedagogicznym naszej szkoły.

3. W każdą środę o godz. 1700 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Przeczytaliśmy wszystkie karty wspominkowe, ale bardzo serdecznie zapraszam na Różaniec za zmarłych: w Zawadzie o godz. 1630, w Krępie w niedziele o godz. 1000. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary, które przeznaczone są na odgrzewanie kościołów i uregulowanie zobowiązań za wykonane prace w naszych kościołach.

5. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa króla Wszechświata – ostatnia Niedziela roku liturgicznego. Taca przeznaczona na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu. W tym dniu do wielu parafii w diecezji przyjadą klerycy naszego seminarium.

6. Od piątku trwamy w modlitwie nowenny przed uroczystością Chrystusa Króla, codziennie 10 minut przed mszą wieczorną.

7. W sobotę 25 listopada przypada dzień objawień Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju w Medjugorie. W tym dniu tworzymy Modlitewną Wspólnotę Wieczernika przez Najdroższą Krew Pana Jezusa. Program na plakacie w gablocie.
     1430 Wystawienie Najświętszego Sakramentu
     1600 Msza Św.
     po Mszy Św. Adoracja dziękczynna z modlitwą o uzdrowienie

8. O poniedziałku msze św. w dni powszednie o godz. 1700.

9. Wszelkie sprawy kancelaryjne proszę zgłaszać w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.

Ostatnie wpisy

Archiwum