XXXI Niedziela Okresu Zwykłego 05.11.2017

1. Dzisiaj 31 niedziela okresu zwykłego. I niedziela miesiąca , przy wyjściu kościoła można składać swój Dar Serca dla potrzebujących z naszej parafii.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszach św.
     w Krępie godz. 1030;
     Zawada godz. 1200.

Po Mszy św. Spotkanie Zelatorów.

3. Wierni, którzy nabożnie odwiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych w dniach: od 1 do 8 listopada, mogą zyskać odpust zupełny dla jednej duszy czyśćcowej w każdy dzień tej oktawy: Komunia Św., modlitwa za zmarłych i w intencjach Ojca Świętego, odwiedzenie cmentarza.

4. Pamiętajmy o naszych zmarłych w zamawianych Mszach Św. oraz w modlitwie wspominkowej. Można zaopatrzyć się w kartki wspominkowe po każdej Mszy Świętej. Ofiary z wypominek przeznaczamy na ogrzewanie kościołów w okresie zimowym i uregulowanie zobowiązań za remont naszych kościołów. Można składać je na tacę, lub w zakrystii.

5. Różaniec z wypominkami za zmarłych: w Zawadzie codziennie o godz. 1730,
w Krępie w niedziele o godz 1000 i w oktawie od poniedziałku do piątku o godz. 1630.
Zapraszam Wszystkich do gorliwego uczestnictwa.

6. Składam z serca Bóg Zapłać mieszkańcom Krępy, oraz wszystkim Ofiarodawcom za ofiary z kwesty cmentarnej w dniu 1 listopada, która wyniosła 4 368,39 złotych. Za wszelkie ofiary Wielkie Bóg Zapłać.

7. Wizytacja kanoniczna w naszej parafii odbędzie się 12 i 13 listopada. W czasie której ks. biskup Paweł Socha udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania codziennie o godz. 1730. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1800 poświecenie krzyży – zapraszam młodzież z rodzicami

9. W każdą środę o godz. 1800 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

10. W środę spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego, rozpoczniemy Msza św. o godz. 1800.

11. Zbiórka ministrantów sobotę godz. 1630.

12. Za tydzień II – Niedziela miesiąca listopada. Będą zbierane dobrowolne ofiary przez osoby z Rady Parafialnej na uregulowanie należności za wykonanie remontu w kościele w Krepie. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

13. W czwartek 9 listopada odpust w parafii Najświętszego Zbawiciela, Msza św. o godz. 1830.

14. W sobotę przypada 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – 99 rocznica. Proszę o udekorowanie naszych domów flagami.        Pamiętajmy: Bóg Honor Ojczyzna to nasz obowiązek.
     Msza św. Zawada godz. 800; 1200 Wypominki godz. 1130,
     Krępa godz. 1030, Wypominki godz. 1000.

15. 11 listopada wspomnienie Świętego Marcina z Turs – odpust i dzień otwarty w naszym Seminarium Duchownym.