XXIX Niedziela Okresu Zwykłego 22.10.2017

1. Dzisiaj XXIX niedziela okresu zwykłego. Liczenie wiernych uczestniczących w życiu Kościoła.

2. W dzisiejszą niedziele początek Tygodnia Misyjnego – taca przeznaczona na cele misji.

3. W środę 25 października przypada dzień objawień Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju w Medjugorie. W tym dniu tworzymy Modlitewną Wspólnotę Wieczernika przez Najdroższą Krew Pana Jezusa. Program na plakacie w gablocie.
     1630 Wystawienie Najświętszego Sakramentu,
     1800 Msza Św.,
po Mszy Św. Adoracja dziękczynna z modlitwą o uzdrowienie.

4. W każdą środę o godz. 1800 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W sobotę 28 X dzień imienin Bp Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy o modlitwie

6. Zapraszam na spotkanie ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 1700

7. Przez cały miesiąc październik codziennie Nabożeństwo Różańcowe
     w Krępie o godz. 1630 od poniedziałku do piątku, w niedziele o godz. 1010,
     w Zawadzie o godz. 1730.

8. Pragniemy zaprosić do modlitwy różańcowej młodzież naszej parafii dlatego specjalnie dla nich kierujemy zaproszenie:
     – Wtorki dla klas V i VI,
     – Czwartki dla VII,
     – Środy młodzież gimnazjalna,
     – Poniedziałki młodzież licealną,
     – Dzieci komunijne i rocznicowe codziennie.

9. ZAPRASZAMY na koncert!
W Przyszłą niedzielę 29 października zaraz po mszy świętej o godz. 1030 w Krępie zapraszamy na wysłuchanie koncertu ku czci NMP na zakończenie Roku Fatimskiego. W czasie koncertu będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz dzieci i młodzieży naszej parafii, które już na początku listopada wyjeżdżają na rekolekcje formacyjne do Domu Rekolekcyjnego w Kunicach. Bóg zapłać.

10. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, przypominam o uporządkowaniu grobów i cmentarza. Są wyłożone kartki wspominkowe – proszę o czytelne ich wypisywanie.

11. We wtorek 24 października w konkatedrze św. Jadwigi w Zielonej Górze po Mszy św. wieczornej ok. 1830 odbędzie się spotkanie dla kandydatów dorosłych do bierzmowania.

12. Wizytacja kanoniczna w naszej parafii odbędzie się 12 i 13 listopada.

13. W czasie wakacji wypadkowi złamania kręgosłupa uległa Agatka Wożniak z Krępy, obecnie znajduję się na rehabilitacji w szpitalu. Dzisiaj po mszach św. młodzież naszej parafii przeprowadzi kwestę na pomoc dla niej w dalszej rehabilitacji. Bóg Zapłać.