XXV Niedziela Okresu Zwykłego 24.09.2017

1. Dzisiaj XXV niedziela okresu zwykłego.

2. Jutro w poniedziałek 25 września przypada dzień objawień Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju w Mediugorie. W tym dniu tworzymy Modlitewną Wspólnotę Wieczernika przez Najdroższą Krew Pana Jezusa.
Program na plakacie w gablocie.
     1630 Wystawienie Najświętszego Sakramentu
     1800 Msza Św.
     1900 Adoracja dziękczynna z modlitwą o uzdrowienie.

3. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. W piątek święto Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała. Zapraszam na Mszę św. o godz. 1800 za śp. Ks. Michała.

5. Od niedzieli 1 października codziennie Nabożeństwo Różańcowe
     w Krępie o godz. 1630 od poniedziałku do piątku,
     w Zawadzie o godz. 1730,
Zapraszam dzieci, młodzież i całe rodziny.

6. W sobotę 7 października pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna, organizujemy wyjazd autobusem, koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

8. Trwają przygotowania do właściwej fazy synodu diecezjalnego. Zaplanowano pięć niedziel synodalnych, w czasie homilii księża przedstawią tematy synodalne, następnie w każdej parafii zbierze się Parafialny Zespół Synodalny, który odpowiadając na postawione zagadnienia będzie pomagał biskupowi w odnajdywaniu w właściwej drogi, którą dzisiaj ma iść Kościół.

9. W związku z Synodem zapraszam na wybory Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę 27 września na Mszę św. o godz. 1800 po której na plebani spotkanie rady. Z mocy prawa uczestnikami Rady są szafarze, katecheci i liderzy poszczególnych grup modlitewnych i wiernych aktywnie zaangażowanych w życie parafii. Zapraszam

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

     Zamojska Agnieszka zam. Zielona Góra ul. Zawada Szkolna
     Marek Maksajda zam. Sulechów ul. Armii Krajowej zapowiedź II

Ostatnie wpisy

Archiwum