XXIV Niedziela Okresu Zwykłego 17.09.2017

1. Dzisiaj XXIV niedziela okresu zwykłego – Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

2. Dzisiaj 17 września rocznica agresji sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1200 spotkanie z rodzicami i dziećmi klas II rozpoczynające pierwszy etap przygotowanie do I Komunii Świętej.

4. Dzisiaj spotkanie Rady Parafialnej o godz. 1500 na plebanii, Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcieliby włączyć się swoimi pomysłami i aktywnością w rozwój duchowy i estetyczny naszej parafii. ZAPRASZAM

5. Jutro w poniedziałek 18 września święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i dzieci rocznicowych oraz młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania na dzisiaj Mszy św. o godz. 1800. Po mszy odbędzie się spotkanie dzieci i ich rodziców, które spędziły z nami tydzień na „Wakacjach z Bogiem” w Kudowie Zdrój oraz w Szklarskiej Porębie zeszłego roku.

6. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich grających i śpiewających, młodszych ale i starszych na I warsztaty muzyczne w naszej parafii., które chcemy poświęcić Maryi w tym wyjątkowym roku 100 rocznicy objawień fatimskich. Warsztaty odbędą się w sobotnie przedpołudnia dnia 23 września i 7 października, Od godz. 900 – 1300 w podziemiach naszego kościoła, zakończone wspólną mszą świętą. Uwieńczeniem naszych prób będzie koncert 8 października zaraz po mszy o godz. 1200. Pani Katarzyna Konsur z p. Kasią Trojan

7. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy

8. W przyszłą niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli do Rokitna.

9. W sobotę 7 października pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna, organizujemy wyjazd autobusem, koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

     Zamojska Agnieszka zam. Zielona Góra ul. Zawada Szkolna
     Marek Maksajda zam. Sulechów ul. Armii Krajowej zapowiedź I

Ostatnie wpisy

Archiwum