XXIII Niedziela Okresu Zwykłego 10.09.2017

1. Dzisiaj XXIII niedziela okresu zwykłego.

2. Dzisiaj przypada II Niedziela miesiąca. Będą zbierane dobrowolne ofiary przez osoby z Rady Parafialnej na uregulowanie należności za wykonane prace wykonane w naszych kościołach. Prośba, aby zadeklarowane pieniądze przekazywać w swoich kopertach z zapisem na nich: Imienia, Nazwiska i dokładnego adresu.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1200 spotkanie z rodzicami i dziećmi klas III rozpoczynające drugi etap przygotowania dzieci do I Komunii Świętej.

4. Bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję wszystkim za włączenie się w przygotowanie odpustu parafialnego. Wśród złożonych darów ofiarnych Wspólnota Żywego Różańca ofiarowała naczynie na wodę święconą, z którego to naczynia będzie można czerpać wodę święconą do swoich domowych kropielnic. Bóg zapłać.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, bardzo proszę ozdobić przydrożne krzyże, krzyż na cmentarzu i przy kościołach

7. W sobotę diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium w Międzyrzeczu.

8. W przyszłą niedzielę 17 września rocznica agresji sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka.

9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

10. W przyszłą niedzielę Dzień Środków Społecznego Przekazu. Rozpoczyna się tydzień wychowania.

11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1200 spotkanie z rodzicami i dziećmi klas II rozpoczynające pierwszy etap przygotowanie do I Komunii Świętej.

Ostatnie wpisy

Archiwum