XXII Niedziela Okresu Zwykłego 03.09.2017

1. Dzisiaj XXII niedziela okresu zwykłego.

2. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w Krępie po Mszy św. o godz. 1030, w Zawadzie po Mszy św. o godz. 1200.

3. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca, po Mszy św. można składać ofiary tzw. DAR SERCA u dyżurujących członków naszej parafialnej Grypy Caritas na rzecz najbardziej potrzebujących.

4. W poniedziałek 4 września Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18. O godz. 800 Msza Święta w naszym kościele parafialnym, proszę o modlitwę różańcową i czas na spowiedź św. od godz. 730. Zapraszamy do uczestnictwa dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.

5. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w środę 6 IX na Mszy św. o godz. 1800.

7. W piątek 8 września przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Jest to nasz Odpust parafialny, zapraszam w wszystkie grupy i wspólnoty działające w naszej społeczności.
     – O godz. 1800 Uroczysta Suma Odpustowa, której przewodniczy i wygłosi Słowo Boże Ks. dr hab. Tadeusz Stanisławski .
     – W dniu naszego Odpustu Parafialnego chcemy podziękować Panu Bogu za tegoroczne plony.
Wszystkich Parafian serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
     – Po Mszy św. poświęcimy przyniesione ziarno siewne i nasiona.
     – Proszę Koło Gospodyń o kilka placków i ciast dla pielgrzymów do podziemi kościoła.

8. W związku z odpustem bardzo dziękuję naszym bardzo nielicznym parafianom młodszym i starszym, którzy w duchu wielkiej odpowiedzialności przygotowali naszą świątynię i plac przy kościelny do uroczystości odpustowej. DZIĘKUJĘ rodzinom państwa Kacprzak z dziećmi, Wanat z dziećmi, Barskim z córką, Urbańskim z dziećmi , p Darkowi Wawrzyniakowi i pani Władzi, Mateuszowi Nowak i Kacprowi Lisowskiemu.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1200 poświecenie przyborów szkolnych dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole.

10. W przyszłą niedzielę 10 IX na Mszy św. o godz. 1200 spotkanie z rodzicami dzieci klas III jako rozpoczęcie przygotowanie dzieci klas III do I Komunii świętej i wręczenie dzieciom specjalnych dzienniczków Zapraszam.

Ostatnie wpisy

Archiwum