XX Niedziela Okresu Zwykłego 20.08.2017

1. Dzisiaj XX niedziela okresu zwykłego.

2. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła.

4. W piątek 25 sierpnia przypada dzień objawień Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju w Medjugorie. W tym dniu tworzymy Modlitewną Wspólnotę Wieczernika przez Najdroższą Krew Pana Jezusa. Program na plakacie w gablocie. 
     1630 Wystawienie Najświętszego Sakramentu,
     1800 Msza Św.,
      Po Mszy Św. Adoracja dziękczynna z modlitwą o uzdrowienie

5. W sobotę 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej.

6. W odpowiedzi na list ks. Biskupa, ROZPROWADZAMY CEGIEŁKI o wartości 10, 20, 50 i 100 zł na rzecz odbudowy zniszczonej katedry. Cegiełki można otrzymać w zakrystii. Bóg zapłać.

7. W piątek 47 osób z naszej parafii wyjechało na 11 dniowy wypoczynek organizowany przez Parafialny Zespół Caritas do Międzyzdrojów.

8. W minionym tygodniu pomalowaliśmy wejścia do kościoła, kapliczki, zakrystie, konfesjonał a w nowej części 6 wnęk przy dużych witrażach, koszt inwestycji 3 500 zł.

9.Dziękuję p. Justynie i Markowi Urbańskim z dziećmi za wykoszenie trawy w na placu kościoła, p. Darkowi Wawrzyniakowi za dyspozycyjność i pielęgnacje krzewów, p. Krzysztofowi Czyżniejewskiemu za podjęcie się wykończenia fugowania kapliczki Serca Pana Jezusa. Wszystkim za wszelką pomoc i troskę o nasze świątynie serdecznie dziękuje. Bóg zapłać

10. Wszelkie sprawy kancelaryjne proszę zgłaszać w dni powszednie po Mszy św.

 

Ostatnie wpisy

Archiwum