XVI Niedziela Okresu Zwykłego 23.07.2017

1. Dzisiaj XVI niedziela okresu zwykłego. W dniu wczorajszym zakończył posługę wikariusza w naszej parafii ks. Andrzej Pytlik, podziękowaniem za pomoc jest modlitwa Margaretki i nasza wdzięczność. Bóg zapłać.

2. W odpowiedzi na list ks. Biskupa, ROZPROWADZAMY CEGIEŁKI o wartości 10, 20, 50 i 100 zł na rzecz odbudowy zniszczonej katedry. Cegiełki można otrzymać w zakrystii. Bóg zapłać.

3. We wtorek wspomnienie Św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Poświęcenie pojazdów mechanicznych odbędzie się w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej.

4. We wtorek 25 lipca przypada dzień objawień Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju w Medjugorie. W tym dniu tworzymy Modlitewną Wspólnotę Wieczernika przez Najdroższą Krew Pana Jezusa. Program na plakacie w gablocie.
     1630 Wystawienie Najświętszego Sakramentu
     1800 Msza Św.
     Po Mszy Św. Adoracja dziękczynna z modlitwą o uzdrowienie

5. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W środę wspomnienie Joachima i Anny rodziców NMP.

7. Czas wakacji – bardzo proszę Rodziców, żeby zapewnili swoim dzieciom u organizatorów obozów i kolonii, aby dzieci mogły uczestniczyć w niedzielnej Mszy św.

8. Przypominam o należytym stroju na Mszach św. i przy zwiedzaniu kościołów.

9. Sprawy kancelaryjne proszę zgłaszać w dni powszednie po Mszy św.

Ogłoszenia pielgrzymkowe
W dniach od 2 do 12 sierpnia z naszej parafii wyrusza Piesza Pielgrzymka Zielonej Góry na Jasna Górę.
Spotkanie przed pielgrzymkowe odbędzie się dnia 31 lipca /w niedziele/, po Mszy św. o godz. 1200
Koszt 130 zł + 60 zł powrót autokarem
Istnieje możliwość zapisania się na listę honorowych pielgrzymów – po każdej Mszy św. w zakrystii
Istnieje możliwość dojazdu autokarem na ostatni etap pielgrzymki do Kłobucka koszt 80 zł.
Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii.

Helik Emilia zam. Zawada
Chawrył Mateusz zam. Zielona Góra    zapowiedź 1