IV Niedziela Okresu Zwykłego 29.01.2017

1. Dzisiaj 4 niedziela okresu zwykłego.

2. W środę o godz. 1700 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek 2 lutego – Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, dawne Święto Matki Bożej Gromnicznej,  w Zawadzie Msza św. o godz. 1200 i godz. 1700 w Krępie o godz. 1600 na wszystkich Mszach św. poświecenie gromnic. Taca na zakony kontemplacyjne. Możliwość kupienia gromnic przed Mszą św. W Zawadzie na Mszy św. o godz. 1700 poświecenie świec dzieci I komunijnych.

4. W piątek wspomnienie Św. Błażeja, patrona chorych na gardło, na Mszy św. w Krępie o godz. 1600 i w Zawadzie o godz 1700 błogosławieństwo dla chorych na gardło.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca
     ZAWADA
       Godz 1500 Wystawienie Najświętszego Sakramentu,
       Godz 1630 Spowiedź Święta,
       Godz 1700 Msza św.
     KRĘPA
       Godz 1530 Wystawienie Najświętszego Sakramentu – Spowiedź Święta,
       Godz 1600 Msza św.

6. Wypełniając Orędzie Fatimskie trwamy na Modlitewnych Czuwaniach I – sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca NMP.
     Program:
       Godz 1530 Wystawienie Najświętszego Sakramentu
                         Różaniec
       Godz 1700 Msza Św.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz wsparcia działalności hospicyjnej, prowadzonej na terenie diecezji przez ośrodki opieki paliatywnej w Gorzowie Wlkp., Zielonej Górze i w Żarach.

8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w Zawadzie na Mszy Św. o godz. 1200. W Krępie na Mszy św. o godz.1030. Zapraszam do włączenia się w modlitwę Żywego Różańca.

9. W przyszłą niedzielę wspomnienie Św. Agaty, czcimy Ją jako patronkę od pożaru i innych niebezpieczeństw. Na Mszy Św. o godz. 1800 poświęcimy chleb i wodę.

10. Komunikat Bp. Tadeusza zapraszający na adorację przy ołtarzu „Światła Pojednania i Pokoju” w kościele Ducha Świętego w Zielonej Górze