II Niedziela Okresu Zwykłego 15.01.2017

1. Dzisiaj 15 stycznia, obchodzimy II Niedziele zwykłą w ciągu roku.

2. W sobotę Dzień Babci a w przyszłą niedzielę Dzień Dziadka. Pamiętajmy w tych dniach zarówno o żyjących jak i o zmarłych naszych przodkach – szczególnie w modlitwie.

3. W przyszłą niedzielę 22 stycznia przypada XXXI rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Diecezjalnego Wilhelma Pluty. Pamiętajmy w modlitwie w intencji procesu beatyfikacyjnego.

4. W sobotę 14 stycznia rozpoczął się Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan, który zakończy się w sobotę 21 stycznia. Módlmy się w tych dniach o zabliźnienie bolącej rany podziału na Mistycznym Ciele Kościoła.

5. W dniach od 22 stycznia do 29.01.2017 w parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Zielonej Górze odbędzie się Kurs przedmałżeński

6. Zakończyliśmy kolędę w Zawadzie. Od poniedziałku kolęda w Krępie, rozpoczynamy Msza św. o godz. 1500. W tym tygodniu Mszy św. w Zawadzie w dni powszednie nie będzie.

7. Parafialny Zespół Caritas może pomóc w rozliczeniu PIT za 2016 rok przekazując 1% na cele charytatywne np. na rehabilitację Bartusia Wróbel, z dokumentami można zgłaszać się do pani Barbary Biegasiewicz.

Duszpasterska wizyta rodzin 2017r. 

Od poniedziałku rozpoczyna się wizyta duszpasterska w Krępie. W sobotę kończymy kolędę w parafii. Kolęda uzupełniająca w sobotę – zainteresowane rodziny zapraszam po Mszy św. do zakrystii.

Program kolędy:

Wszystkim Parafianom wyrażam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary na rzecz naszej świątyni parafialnej i kościoła w Krępie. Niech Bóg Wszechmogący Wszystkim za wszelkie ofiary, dary i prace stokrotnie wynagrodzi. Bóg Zapłać ! !

Ostatnie wpisy

Archiwum