II Niedziela Adwentu 04.12.2016

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w Zawadzie po Mszy św. o godz. 1200, w Krępie po Mszy św o godz. 1030.

2. Jak zapowiadaliśmy dzisiaj po mszy św., zbiórka do puszek na pomoc kościołowi katolickiemu na wschodzie.

3. Dzisiaj 4 grudnia św. Barbary patronki górników.

4. W każdą środę o godz. 1700 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek 8 grudnia obchodzimy Uroczystość NIEPOKALANEGO POCZĘCIA Najświętszej Maryi Panny. Na Mszy Św. o godz. 1700 w Zawadzie poświęcenie medalików dla dzieci klas II jako przygotowanie do I Komunii św. Od godz. 1200 do 1300 godzinę łaski, zapraszam do kościoła na wspólna modlitwę.

6. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe dla całej Parafii, prowadził będzie ks. Marcin Siewruk dyrektor Gościa Niedzielnego.

7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania /wszystkich grup/ odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1800.

8. Zapraszam na msze Roratnie, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 1700 Zawadzie, w Krępie o godz. 1600. Dziękuję za tak liczne uczestnictwo.

9. Parafialny Zespół Caritas zaprasza dzieci do 12 roku życia włącznie VI kl SP, 6 grudnia na spotkanie ze Św. Mikołajem w Krepie o godz. 1600 w Zawadzie godz.1700.

10. Parafialny Zespół Caritas informuje , że :

  • od 7-19 grudnia będzie prowadzona zbiórka żywności. W sklepach w Zawadzie i Krępie zostaną wystawione oznakowane kartony. Będzie można przekazać żywność w kościele w Zawadzie i Krępie – przy ołtarzach są wystawione kosze. Można przygotować także paczkę dla wybranej rodziny, podpisać złożyć w kościele a członkowie Caritas przekażą wskazanej rodzinie.
  • od dzisiejszej niedzieli po każdej mszy św. w Zawadzie i Krępie rozprowadzamy świece Wigilijne. Ofiara za świece jak w ubiegłym roku 5 zł mała, 12 zł duża.

11. W przyszłą niedzielę poświęcimy opłatki na stół wigilijny.

12. Przygotowując się świąt zwracamy się z prośbą o choinki do dekoracji świątecznych.

Ostatnie wpisy

Archiwum