XI Niedziela Okresu zwykłego 12.06.2016

1. Dzisiaj przypada II Niedziela miesiąc. Taca przeznaczona na KUL. Po Mszy śi). będą zbierane dobrowolne ofiary przez osoby z Rady Parafialnej na uregulowanie zobowiązań za remont i doposażenie kościołów w Zawadzie i Krępie. Prośba, aby zadeklarowane pieniądze przekazywać w swoich kopertach z danymi ofiarodawcy.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy

3. We czwartek IV rocznica Święceń biskupich Bp Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy w modlitwie.

4. Nabożeństwa Czerwcowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 1730, po nabożeństwie Msza Święta
    W Kępie codziennie o godz. 1630.

5. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. Diecezjalne uroczystości 1050 Rocznicy Chrztu Polski odbędą się w sobotę 18 czerwca br. w Międzyrzeczu, o godz. 1015 modlitwa ekumeniczna w sanktuarium Męczenników, o godz. 1200 Msza św. Program na plakatach. Zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Rokitna.

8. W minionym tygodniu zapalił się dom państwa Helik zamieszkałych przy ul. Kożuchowskiej. Jako wspólnota parafii organizujemy pomoc na remont domu. Ofiary będziemy zbierać w przyszłą niedziele 19 czerwca. Już dzisiaj serdecznie dziękuję. Bóg Zapłać.

9. Parafialny Zespół Caritas pragnie podziękować Państwu Ilonie i Dariuszowi Mateckim za wykonanie bezpłatnie skarbonki “DAR SERCA ” która została zamontowana w kościele w Zawadzie przy wyjściu w nawie głównej. Bóg zapłać

10. W dniach od 2 do 12 lipca wyrusza Piesza Pielgrzymka Rolników z Otynia na Jasna Górę. Bliższe informacje i zapisy u Pani Katarzyny Konsur.

11. W dniach od 2 do 12 sierpnia z naszej parafii wyrusza Piesza Pielgrzymka Zielonej Góry na Jasna Górę. Spotkanie przed pielgrzymkowe odbędzie się dnia 31 lipca /w niedzielę/, po Mszy św. o godz. 1200. Koszt 130 zł + 60 zł powrót autokarem. Istnieje możliwość zapisania się na listę honorowych pielgrzymów – po każdej Mszy św. w zakrystii Istnieje możliwość dojazdu autokarem na ostatni etap pielgrzymki do Kłobucka koszt 80 zł. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii

Ostatnie wpisy

Archiwum