IX Niedziela Okresu zwykłego 29.05.2016

1. Dzisiaj 9 Niedziela Zwykła, na Mszy św. o godz. 1200 – Rocznica I Komunii Św.

2. W Oktawie Bożego Ciała procesja wokół kościoła parafialnego od piątku do czwartku o godz. 1730. Bardzo dziękuje za przygotowanie ołtarzy i procesji Bożego Ciała, dziękuje za udekorowanie i ozdobienie naszych domów jest to widoczny znak naszej wiary, której nie wstydzimy się wyznawać – DZIĘKUJĘ

3. Od środy 1 czerwca Nabożeństwa Czerwcowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 1730, po nabożeństwie Msza Święta
    W Krępie codziennie o godz. 1630.

4. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. w Zawadzie o godz. 1800 W Krępie o godz. 1630. W każdy pierwszy piątek miesiąca Adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu od godz. 1500 /początek koronką do Bożego Miłosierdzia-odmawiana wspólnie, o godz. 1730 zakończenie Adoracji Najświętszego Sakramentu nabożeństwem czerwcowym i Msza Święta.
7. W sobotę Niepokalanego Serca NMP, Msza Św. o godz. 1900 Wypełniając Orędzie Fatimskie składamy dziękczynienie Bogu za dar Kanonizacji Ojca Św. Jana Pawła II – Trwamy na Modlitewnym Czuwaniu I – sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca NMP.
   – godz. 1730 wystawienie Najświętszego Sakramentu,
    – godz. 1830 nabożeństwo czerwcowe,
    – godz. 1900 Msza św.
    – po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec,
    – godz. 2040 procesja światła i Apel Jasnogórski.

9. W sobotę 4 czerwca Diecezjalny Dzień Dziecka w Rokitnie

10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy Św. o godz. 1200 , w Krępie po Mszy Św. o godz. o godz. 1030.

11. W przyszłą niedzielę w całej Polsce zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

12. Dziękuję za bardzo gościnne przyjęcie pielgrzymów pielgrzymki powołaniowej z Zielonej Góry do Rokitna.

13. Parafialny Zespół Caritas informuje ,że w dniu 11 czerwca 2016r ( tj. sobota ) organizuje pielgrzymkę jednodniowa do trzech Bram Miłosierdzia – Sanktuarium w Świebodzinie – Międzyrzec – Rokitno . Zapraszamy rodziny wraz z dziećmi oraz każdego kto pragnie w Roku Miłosierdzia odwiedzić w naszej Diecezji te ważne miejsca . Wyjazd w godzinach porannych i powrót w godzinach popołudniowych. Szczegółowy program pielgrzymki zostanie przedstawiony w późniejszym terminie . Koszt wyjazdu wynosi 20 zł od osoby. Zapisy u ks. proboszcza Krzysztofa oraz u członków Zespołu Caritas . Zapraszamy .

14. Organizujemy dla dzieci 8 dniowy wyjazd wakacyjny „Wakacje z Bogiem” w Szklarskiej Porębie w dniach 25.06 do 02.07.2016. Koszt ok. 530 zł. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1200 spotkanie organizacyjne z rodzicami.

15. W dniach od 2 do 12 lipca wyrusza Piesza Pielgrzymka Rolników z Otynia na Jasna Górę. Bliższe informacje i zapisy u Pani Katarzyny Konsur.

16. W dniach od 2 do 12 sierpnia z naszej parafii wyrusza Piesza Pielgrzymka Zielonej Góry na Jasna Górę. Spotkanie przed pielgrzymkowe odbędzie się dnia 26 lipca /w niedzielę/, po Mszy św. o godz. 1200, Koszt 130 zł + 60 zł powrót autokarem Istnieje możliwość zapisania się na listę honorowych pielgrzymów – po każdej Mszy św. w zakrystii Istnieje możliwość dojazdu autokarem na ostatni etap pielgrzymki do Kłobucka koszt 70 zł. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii
Intencje Mszy św.
17. W niedzielę 5 czerwca o godz 1800 w parafii śa). Jadwigi rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.

Trojan Radosław zam. Zawada
    Stroynowska Katarzyna zam. Żary Zapowiedź II