V niedziela Wielkiego Postu 13.03.2016

1. Dzisiaj przypada V Niedziela Wielkiego Postu, zachowujemy zwyczaj zasłaniania krzyży do końca liturgii Męki Pańskiej w Wielki Piątek.

2. Dzisiaj przypada II Niedziela miesiąca grudnia. Będą zbierane dobrowolne ofiary przez osoby z Rady Parafialnej na okna do naszego kościoła parafialnego i filialnego. Prośba, aby zadeklarowane pieniądze na rzecz naszej świątyni przekazywać w swoich kopertach z adresem ofiarodawcy.

3. Za tydzień w Niedzielę Palmową Światowy Dzień Młodzieży spotkania w Zielonej Górze w par. Ducha Św.

4. W środę o godz. 1900 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W sobotę Uroczystość Św. Józefa, Msza św. w Krępie o godz. 1100, w Zawadzie o godz. 1200.

6. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 19-24.08.2016. Koszt 2999 zł plus 70 Euro. Więcej informacji na plakatach i u ks. Krzysztofa. Zapraszam.

7. W maju i lipcu organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie, program w gablocie.

8. Parafialny Zespół Caritas informuje ,że organizuje zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących w Parafii. Od 7 do 19 marca zostaną wystawione oznakowane kartony w sklepach w Zawadzie, Krępie. Zbiórka żywności będzie także kontynuowana w kościele w Zawadzie i Krępie.
Jednocześnie członkowie PZC informuje , że jak co roku będą rozprowadzane od 13 marca palmy wielkanocne oraz świece paschaliki a od 24 marca tj od Wielkiego Czwartku baranki z masła.

9. Parafialny Zespół Caritas informuje, że otrzymał dofinansowanie ze środków publicznych z Urzędu Miasta na zorganizowanie wypoczynku zdrowotnego na rok 2016. W związku z powyższym zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie organizacyjne które odbędzie po świętach.

10. Organizujemy dla dzieci 8 dniowy wyjazd wakacyjny „Wakacje z Bogiem” w Szklarskiej Porębie w dniach 25.06 do 02.07.2016 koszt ok. 530 zł. Zainteresowanych rodziców zapraszam do zakrystii.

11. Rada Sołecka i sołtys ogłaszają konkurs Palmy Wielkanocnej, rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w za tydzień w Niedzielę Palmową

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Rafał Kaczmarek zam. Zawada 
Aleksandra Szczepanowska zam. Zawada  zapowiedz III

Ostatnie wpisy

Archiwum