Ogłoszenia parafialne I niedziela Adwentu 29.11.2015

1.Dzisiaj I Niedziela Adwentu. Adwent – rozpoczyna Nowy Rok Kościelny i jest czasem radosnego oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa przy końcu czasów oraz przygotowania do przeżywania tajemnicy Bożego Narodzenia.

2. Czas adwentu każdy wierzący powinien przeżyć wraz z Matką Najświętszą, uczestnicząc w Roratach, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 1700 Zawadzie, w Krępie o godz. 1600. Na roraty zapraszamy wszystkich Parafian, a także dzieci z lampionami oznaczającymi gotowość na spotkanie z Panem Bogiem.

3. W piątek 4 grudnia św. Barbary patronki górników.

4. Parafialny Zespół Caritas prosi o podzielenie się artykułami spożywczymi i innymi potrzebnymi na stół wigilijny. W dniach od 7 -19 grudnia będą wystawione kartony w sklepach w Zawadzie i Krępie i kosze przed ołtarzem w naszych kościołach gdzie będzie można złożyć dary dla potrzebujących z naszej Parafii. Za DAR SERCA serdecznie Bóg zapłać. Indywidualna paczka.

5. Parafialny Zespół Caritas zaprasza dzieci do 12 roku życia włącznie VI kl SP, 7 grudnia na spotkanie ze Św. Mikołajem w Krepie o godz. 1600 w Zawadzie godz.1700.

6. Od Przyszłej niedzieli będą rozprowadzane świece Caritas na wigilijny stół, jak Wigilijne Dzieło pomocy Dzieciom.

7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania /wszystkich grup/ w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1800.

8. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca grudnia. Okazja do Spowiedzi Św. w środę, czwartek, piątek i sobotę przed Mszą Św. od godz. 1630, W Krępie w piątek od godz 1530

9. Pierwszy piątek

Godz. 1530 wystawienie Najświętszego Sakramentu
Godz. 1700 Msza Roratnia.

10. Dziękując Bogu i wypełniając Orędzie Fatimskie – Pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca NMP pragniemy złożyć przez ręce NMP Pani Fatimskiej nasz dar modlitwy.

Program:

Godz. 1530 wystawienie Najświętszego Sakramentu,
Koronka do Bożego Miłosierdzia,
Godz. 1700 Msza roratnia.