Ogłoszenia parafialne XXIV niedziela zwykła 13.09.2015

1. Dzisiaj XXIV niedziela okresu zwykłego.

2. Dzisiaj przypada II Niedziela miesiąca. Będą zbierane dobrowolne ofiary przez osoby z Rady Parafialnej na okna do naszego kościoła parafialnego i filialnego oraz na remont kościoła w Krępie. Prośba, aby zadeklarowane pieniądze na przekazywać w swoich kopertach z zapisem na nich: Imienia, Nazwiska i dokładnego adresu.

3. Jeszcze raz bardzo serdecznie  dziękuję wszystkim za włączenie się w przygotowanie odpustu parafialnego i za tak liczne uczestnictwo. Bóg zapłać.

4. Jutro w poniedziałek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, bardzo proszę ozdobić przydrożne krzyże, krzyż na cmentarzu i przy kościołach.

5. W piątek 18 września święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Na Mszę św. o godz. 1800 zapraszam dzieci i młodzież: ministrantów, oazę, scholę, kandydatów przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii.

6. W sobotę diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium w Międzyrzeczu.

7. W czwartek 17 września rocznica agresji sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka.

8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

9. W przyszłą niedzielę Dzień Środków Społecznego Przekazu.

10. W Krępie pan profesor Igor z Lwowa z panem Nazarem zakończyli prace malowania ścian kościoła. Po krótkiej przerwie pozostanie do wykonania rzeźbienie i złocenie ołtarza i ambonki i namalowanie 14 stacji drogi krzyżowej wymiar 80 na 110. Dziękuję tym wszystkim, którzy aktywnie włączają się w pomoc przy remoncie naszej świątyni, dziękuje za ofiary i wszelką pomoc kulinarną. Bóg Zapłać

Ostatnie wpisy

Archiwum