Ogłoszenia duszpasterskie – XXI niedziela zwykła – 23.08.2015

Dzisiaj XXI niedziela okresu zwykłego.

1. We wtorek 25 sierpnia przypada dzień objawień Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju w Medugorie. W tym dniu tworzymy Modlitewną Wspólnotę Wieczernika przez Najdroższą Krew Pana Jezusa. Program na plakacie w gablocie.

16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu

18:00 Msza Św.

Po Mszy Św. Adoracja dziękczynna z modlitwą o uzdrowienie

2. W środę 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej.

3. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. W przyszłą niedzielę 30 września będziemy gościć ks. Włodzimierza pallotyna, który przez wiele lat pracował na Ukrainie. Po Mszach świętej będzie można złożyć ofiary na potrzeby kościoła na Ukrainie

5. W kościele w Krepie od pan profesor Igor z Lwowa z panem Nazarem kontynuuje pracuje w nawie głównej kościoła. Dziękuję tym wszystkim, którzy aktywnie włączają się w pomoc przy remoncie naszej świątyni, dziękuje za ofiary i wszelką pomoc kulinarną: ciasta, warzywa itd., za odwiedzanie kościoła. Bóg Zapłać

6. Ze względu na remont kościoła w Krępie, Msza św. we wtorek zostanie odprawiona w Zawadzie o godz. 1800.

Wszystkim Parafianom wyrażam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary na rzecz naszej świątyni parafialnej. Niech Bóg Wszechmogący Wszystkim za wszelkie ofiary, dary i prace stokrotnie wynagrodzi. Bóg Zapłać!!!

Ostatnie wpisy

Archiwum