Ogłoszenia duszpasterskie – XIX niedziela zwykła – 9.08.2015

1. Dzisiaj XIX niedziela okresu zwykłego. Taca przeznaczona jest na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

2. Dzisiaj przypada II Niedziela miesiąca. Będą zbierane dobrowolne ofiary przez osoby z Rady Parafialnej na uregulowanie należności na zamontowane okna w Krępie i Zawadzie i za wymianę dachu w Krępie. Prośba, aby ofiary na rozbudowę naszych świątyń przekazywać w kopertach z zapisem na nich: Imienia, Nazwiska i dokładnego adresu.

3. W środę 12 sierpnia nasi Pielgrzymi po 11 dniach pielgrzymowania dotrą na Jasną Górę.

4. Wyjazd autokaru na pielgrzymkę do Częstochowy 11 sierpnia o godz. 2200 , zbiórka na placu przy kościele.

5. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W sobotę 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP – błogosławieństwo ziół i kwiatów, odpust w Rokitnie. Msze św. 800, 1030 Krępa, 1200, 1600 ślubna w Krępie

7. W niedzielę 16 sierpnia dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Stefana Regmunta. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.

8. W kościele w Krępie chwilowo zostały przerwane prace, pan profesor Igor z Lwowa pracuje nad aranżacją rzeźb ołtarza i ambonki. Dziękuję tym wszystkim, którzy aktywnie włączają się w pomoc przy remoncie naszej świątyni, dziękuje za ofiary i wszelką pomoc kulinarną: ciasta, warzywa itd., za odwiedzanie kościoła. Bóg Zapłać

9. Czas wakacji – bardzo proszę Rodziców, żeby zapewnili swoim dzieciom u organizatorów obozów i kolonii, aby dzieci mogły uczestniczyć w niedzielnej Mszy św. Przypominam o należytym stroju na Mszach św. i przy zwiedzaniu kościołów.

Ostatnie wpisy

Archiwum