Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII niedziela zwykła – 2.08.2015

1. Dzisiaj XVIII niedziela okresu zwykłego. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w Zawadzie po Mszy św. o godz. 1200 , w Krępie po Mszy św. o godz. 1030.

2. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca, po Mszy św. Można składać ofiary tzw. DAR SERCA u dyżurujących członków naszej parafialnej Grypy Caritas na rzecz najbardziej potrzebujących.

3. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego.

5. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. 

6. W każdy pierwszy piątek miesiąca Adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu od godz. 1500 /początek koronką do Bożego Miłosierdzia-odmawiana wspólnie, o godz. 1800 zakończenie Adoracji Najświętszego Sakramentu i Msza Święta. Możliwość spowiedzi od godz. 1700W Krępie ze względu na remont wystawienia Najświętszego Sakramentu nie będzie.

7. W kościele w Krępie trwają prace remontowe, pan profesor Igor z Lwowa pracuje nad aranżacją wnętrza. Dziękuję tym wszystkim, którzy aktywnie włączają się w pomoc przy remoncie naszej świątyni, dziękuje za wszelką pomoc kulinarną: ciasta, warzywa itd., za odwiedzanie kościoła. Bóg Zapłać

8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na KUL i Instytut Teologiczno-Filozoficzny w Zielonej Górze.

9. Rozpoczynamy miesiąc sierpień – czas abstynencji alkoholowej jako zadośćuczynienie za nasze grzechy.
10. Wyjazd autokaru na pielgrzymkę do Częstochowy 11 sierpnia o godz. 2200 nie jak ogłaszaliśmy wcześniej o godz. 2300, Zbiórka na placu przy kościele.

11. Czas wakacji – bardzo proszę Rodziców, żeby zapewnili swoim dzieciom u organizatorów obozów i kolonii, aby dzieci mogły uczestniczyć w niedzielnej Mszy św. Przypominam o należytym stroju na Mszach św. i przy zwiedzaniu kościołów.

Wszystkim Parafianom wyrażam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary na rzecz naszej świątyni parafialnej. Niech Bóg Wszechmogący Wszystkim za wszelkie ofiary, dary i prace stokrotnie wynagrodzi. Bóg Zapłać ! !

Ostatnie wpisy

Archiwum