Ogłoszenia duszpasterskie – XVII niedziela zwykła – 26.07.2015

1. Dzisiaj XVII niedziela okresu zwykłego.

2. Dekretem ks. Bp. w dniach od 1 do 15 sierpnia tymczasowym wikariuszem naszej parafii został ks. neoprezbiter ks. Piotr Kamiński, na czas tej posługi życzymy Mu Bożego błogosławieństwa. Wszelkie sprawy kancelaryjne proszę zgłaszać codziennie po Mszy św.

3. Dziękujemy ks. Robertowi Korneckiemu za pomoc duszpasterską w parafii w miesiącu lipcu – Bóg Zapłać.

4. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Wypełniając Orędzie Fatimskie składamy dziękczynienie Bogu za dar Kanonizacji Ojca Św. Jana Pawła II – Trwamy na Modlitewnym Czuwaniu I – sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca NMP.

godz. 1730 wystawienie Najświętszego Sakramentu
godz. 1900 Msza św.
godz. 1945 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec,
godz. 2040 procesja światła i Apel Jasnogórski

6. W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w Zawadzie po Mszy św. o godz. 1200, w Krępie po Mszy św o godz. 1030.

7. Rozpoczynamy miesiąc sierpień – czas abstynencji alkoholowej jako zadośćuczynienie za nasze grzechy.

8. Czas wakacji – bardzo proszę Rodziców, żeby zapewnili swoim dzieciom u organizatorów obozów i kolonii, aby dzieci mogły uczestniczyć w niedzielnej Mszy św. Przypominam o należytym stroju na Mszach św. i przy zwiedzaniu kościołów.

9. W kościele w Krępie trwają prace remontowe, pan profesor Igor z Lwowa pracuje nad aranżacją wnętrza. Dziękuję tym wszystkim, którzy aktywnie włączają się w pomoc przy remoncie naszej świątyni, dziękuje za wszelką pomoc kulinarną: ciasta, warzywa itd., za odwiedzanie kościoła. Bóg Zapłać

Ogłoszenia pielgrzymkowe

W dniach od 2 do 12 sierpnia z naszej parafii wyrusza Piesza Pielgrzymka Zielonej Góry na Jasna Górę. Spotkanie przed pielgrzymkowe odbędzie się dnia 26 lipca /w niedzielę/, po Mszy św. o godz. 1200
Koszt 120 zł + 55 zł powrót autokarem. Istnieje możliwość zapisania się na listę honorowych pielgrzymów Istnieje możliwość dojazdu autokarem na ostatni etap pielgrzymki do Kłobudzka lub na Jasną Górę, koszt 70 zł. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii.

Ostatnie wpisy

Archiwum