Ogłoszenia duszpasterskie – IX niedziela zwykła 31.05.2015

1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
2. W poniedziałek 1 czerwca Dzień Dziecka wszystkim dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa. Uroczystości diecezjalne z okazji Dnia Dziecka w Rokitnie przeniesione na sobotę 6 czerwca. Bardzo zachęcam do uczestnictwa.
3. W poniedziałek o godz. 1900 spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
4. Nabożeństwa Czerwcowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 1730 , po nabożeństwie Msza Święta
        w Krępie codziennie o godz. 1630
5. W środę o godz. 1900 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
6. W czwartek 4 czerwca Boże Ciało – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Msze Święte w naszej parafii będą odprawiane o godz. 800 1000 i 1200 z procesją. W Krępie o godz. 1000. Procesja do 4-ołtarzy zgodnie z tradycją ulicami Zawady. Wszystkich Mieszkańców proszę o dekorację okien, ulic i domów w flagi, obrazy i emblematy religijne. Nie będzie Mszy Świętej wieczornej.
7. Dziewczynki sypiące kwiatki na procesji Bożego Ciała proszę na próbę w środę o godz. 1700.  W środę po wieczornej Mszy Św. – proszę o zorganizowanie transportu ołtarzy. Panowie z wyznaczonych ulic prowadzą Jezusa w Eucharystii do kolejnego ołtarza.
8. W oktawie Bożego Ciała procesja wokół kościoła parafialnego od piątku do czwartku na godz. 1730
9. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca
10. W każdy pierwszy piątek miesiąca Adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 /początek koronką do Bożego Miłosierdzia-odmawiana wspólnie, o godz. 1730 zakończenie Adoracji Najświętszego Sakramentu nabożeństwem czerwcowym i Mszą Świętą.
11. Wypełniając Orędzie Fatimskie składamy dziękczynienie Bogu za dar Kanonizacji Ojca Św. Jana Pawła II – Trwamy na Modlitewnym Czuwaniu I – sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca NMP.
         godz. 1730 wystawienie Najświętszego Sakramentu
         godz. 1830 nabożeństwo majowe
         godz. 1900 Msza św.
         Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec,
         godz. 2040 procesja światła i Apel Jasnogórski
12. W piątek około godz. 1830 przy świetlicy wiejskiej zatrzyma się na postój około 100 osobowa piesza pielgrzymka powołaniowa z Zielonej Góry do Rokitna, bardzo proszę o przygotowanie napoi, ciasta i kanapek.
13. Spotkanie organizacyjne wyjeżdżających do Łukęcina 2.06 /wtorek/ po nabożeństwie czerwcowym, proszę zabrać ze sobą PESEL.
14. W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy Św. o godz. 1200.
15. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
16. W dniach od 2 do 12 sierpnia organizujemy Pieszą Pielgrzymkę z Zielonej Góry na Jasną Górę – zapraszam całymi rodzinami.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

 

1. Piotrowiak Anna zam. Głogów 
    Sulikowski Błażej Kamil zam. Zawada  Zapowiedź III

2. Sztandera Danuta zam. Zawada 
    Błażejewski Mariusz zam. Zawada        Zapowiedź III

3. Jurkiewicz Michał zam. Płoty 
    Jurkiewicz Anna zam. Płoty                   Zapowiedź I

Ostatnie wpisy

Archiwum